wtorek, 11 września 2012

Posted by Krystian Głuszko |
Dawno mnie tutaj nie było... Zły stan zdrowia nie pozwala mi myśleć logicznie. Wkleję tutaj kilka słów na temat mojej książki.
Recenzja książki Krystian Głuszko już gotowa !!! Oto jej wstęp:

Biorąc do ręki książkę „Spektrum” Krystiana Głuszko nie należy spodziewać się, że po jej przeczytaniu nasz sposób postrzegania świata pozostanie taki jak dotychczas. Poznamy prawdę, której nikt wcześniej nie odkrył i zobaczymy rzeczywistość z perspektywy człowieka cierpiącego. Zatrzyma się czas. Zapomnimy o własnych zmartwieniach. Wsiądziemy do pojazdu pełnego ludzi naznaczonych piętnem psychozy. Do oczu napłyną łzy, a podróż nigdy się nie zakończy...
 Zapraszam do zapoznania się z moim Spektrum. 
 Oto link do strony FB mojej książki. Jeśli polubicie, będzie mi miło :)
http://www.facebook.com/SpektrumKrystianGluszko?ref=hl 
Zamknięty w szklanej klatce Spektrum patrzę na świat  zza jego szyby, która zmienia spojrzenie na rzeczywistość i zaskakuje... Przełam ze mną temat tabu! Polub stronę i zaproś znajomych do polubienia - niech wszyscy dowiedzą się, że chorzy psychicznie są wyjątkowi a nie tylko szaleni! :)
Reakcje:

6 komentarzy:

 1. już wiem, że na pewno po książkę sięgnę (trwają poszukiwania ;D). tutaj też będę zaglądać. cieszę się, że znalazłam to miejsce. pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,
   Ciszę się, że będziesz tutaj zaglądać :) Książkę jak nie znajdziesz w księgarniach stacjonarnych proponuję polecam kupić na stronie wydawnictwa gdzie jest darmowa wysyłka: http://dobraliteratura.pl/polecamy/138/spektrum.html

   Pozdrawiam Cię ciepło :)

   K.

   Usuń
 2. Krystianie, dziękuję za namiary, ale udało mi się znaleźć w mojej księgarni, dzięki czemu będę miała książkę szybciej :) Jak tylko skończę czytaną aktualnie książkę od razu biorę się do lektury :)

  Pozdrawiam jeszcze cieplej :)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, mam nadzieję na parę słów krytyki po przeczytaniu Spektrum :)

   Usuń
  2. http://moja-pasieka.blogspot.fr/2012/09/spektrum-krystiana-guszko.html ;)

   Usuń
 3. Pełna wersja recenzji na mojej stronie: https://strefaslowa.wordpress.com/o-autorze/recenzje-i-artykuly/

  OdpowiedzUsuń